قانون 68 ثانیه

نویسنده :

Leader

دسته بندی :

تاریخ انتشار :

آگوست 5, 2023

اشتراک

قانون 68 ثانیه چیست؟

قانون ۶۸ ثانیه به شما می‌گوید که اگر تنها ۶۸ ثانیه به‌صورت مداوم به خواسته‌تان فکر کنید و روی آن کاملاً متمرکز شوید، می‌توانید فرکانس امواج آن را دریافت کرده و به سمت خود جذب کنید. شگفت‌انگیز است، نه؟

این تکنیک به‌عنوان سریع‌ترین و جذاب‌ترین روش در قانون جذب شناخته می‌شود.

مثال جالبی که کارشناسان درباره کارکرد قانون جذب در به دست آوردن آرزوها و رسیدن به خواسته‌ها می‌زنند، مثال کارکرد رادیو است. حتماً می‌دانید که رادیو چطور کار می‌کند. رادیو گیرنده‌ای است که امواج سرگردان در فضا را از ایستگاه‌های رادیویی مخابره می‌شود دریافت می‌کند.

شما برای دریافت برنامه موردعلاقه‌تان تنها باید فرکانسی که موج برنامه در آن ارسال شده است را پیدا کنید و رادیو را روی همان موج تنظیم کنید. بدن ما هم درواقع مانند یک گیرنده رادیویی کار می‌کند.

وقتی شما خواسته یا هدفی دارید، باید فرکانس بدنتان را با موج آن آرزو هماهنگ کنید تا بدنتان آماده دریافت آن شود.

تکنیک ۶۸ ثانیه به‌عنوان سریع‌ترین روش برای دستیابی به خواسته‌ها هم به همین صورت عمل می‌کند.

 

فلسفه قانون 68 ثانیه تصویر سازی چیست ؟

اگه انسان بتواند فقط 18 ثانیه روی چیزی که میخواد تمرکز کند ، یک زنگ بزرگ در کائنات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت زندگی خود شخص جلب میکند.

فلسفه قانون 68 ثانیه تصویر سازی چیست ؟

اگه این 18 ثانیه بتواند 68 ثانیه ادامه پیدا کند ، کل هستی به تکاپو میوفته تا برای فکر تمرکز شده یک راه حل پیدا کنه
اگه اون فکر آرزوست براوردش میکنه و اگر سواله جوابی براش پیدا میکنه

خانم استرهیکس درکارگاه تخصصی خودش در مورد قانون جذب به این عدد اشاره میکنه و اعلام میکنه که 68 ثانیه از از چهار 17 ثانیه متوالی تشکیل شده که هر یک از اونها جریاناتی از ارتعاش رو به وجود میارن.

_17 ثانیه اول:
اولین زنگ رو در جهان هستی نسبت به اهدافتون به صدا در میاره

_17 ثانیه دوم :
به اندازه 200 نفر کار فیزیکی انجام دادید

_17 ثانیه سوم:
به اندازه 2000 نفر کار فیزیکی انجام دادید

_17ثانیه چهارم:
به اندازه 2 میلیون نفر کار فیزیکی انجام دادید

افکار ما به واقعیت تبدیل میشن و این تبدیل از یک قانون پیروی میکنه و این قانون، همون قانون 68 ثانیه هست

این قانون برای همه چی جواب میده
برای جذب عشق ، پول و هرانچیری که خواهانش هستید

 

انجام قانون 68 ثانیه

برای اجرای تکنیک ۶۸ ثانیه کافی است آرام باشید و ترجیحاً در وضعیتی قرار بگیرید که بدنتان از هر تنش و درگیری دور باشد. بهتر است دراز بکشید. در ابتدای کار صرفاً کافی است هرروز، یک‌بار و هر بار فقط ۱۷ ثانیه فکرتان را روی خواسته‌ای که دارید متمرکز کنید.

به جزئیات فکر کنید. مثلاً اگر دوست دارید خانه‌ای داشته باشید، به طراحی آن خانه فکر کنید. به این فکر کنید که در خانه‌تان قدم می‌زنید و از بودن در آن لذت می‌برید. به رنگ مبلمان، پرده و فضای داخلی و خارجی خانه فکر کنید.

فکر به اینکه آیا می‌توانید خانه را به دست بیاورید یا نه را دور بریزید. سعی کنید صرفاً در این ۱۷ ثانیه از تجسم آنچه دوست دارید داشته باشید لذت ببرید.

برای اجرای تکنیک ۶۸ ثانیه باید پله‌ای عمل کنید و پیش بروید. شاید به نظرتان ساده و پیش افتاده برسد، اما باید بدانید که تمرکز ۶۸ ثانیه‌ای به‌صورت مداوم روی یک موضوع اصلاً کار ساده‌ای نیست.

کارشناسان معتقدند اگر بتوانید همان ۱۷ ثانیه تمرکز را روی خواسته‌هایتان اجرا کنید، توانسته‌اید ارتعاشات انرژی را برای به دست آوردن آن تحریک کنید و به دستیابی به آن خواسته نزدیک شده‌اید. درواقع وقتی ۱۷ ثانیه تمرکز می‌کنید، در کائنات هم ۱۷ ثانیه از همین تفکر شکل می‌گیرد و کم‌کم فرکانسی تشکیل خواهد شد که شما را به عینیت‌بخشی به رویایتان نزدیک خواهد کرد.

پ.ن: باید تمرکزتون خیلی قوی باشه
نیاز به تمرکز خیلی بالایی داره
اگر تمرکز ندارید کم کم سعی کنید که تمرکزتون رو بالا ببرید و تمرین کنید.

برچسب :

کل بازدید 188|بازدید امروز 1
سرفصل ها