قوانین و مقررات

مرجوع کالا های فیزیکی

شما می توانید 72 ساعت بعد از تحویل کالا آن را مرجوع نمائید.

چنانچه کالای خریداری شده خراب یا مخدوش باشد

در صورتی که کارشناسان ما مخدوش بودن کالا را تائید کنند ، تمامی مبلغ به شما بازگردانده می شود (البته قبل از ارسال کالا تمامی محصولات توسط کارشناسان برسی می گردد و این اتفاق به ندرت پیش خواهد آمد)

چنانچه کالای خریداری شده با سایز شما همخوانی نداشته باشد

اگر کالای خریداری شده با سایز شما هماهنگی ندارد میتوانید آن را مرجوع نمائید.

انصراف از خرید

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید و هنوز پلمپ کالا مخدوش نشده باشد میتوانید آن را مرجوع نمائید که در این صورت 20% از مبلغ کالا یا کالاهای خریداری شده از شما کسر و مابقی مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

اگر کالای خریداری شده با کالای ثبت سفارش شده همخوانی نداشته باشد

چنانچه کالایی را سفارش داده اید اما کالایی با مشخصات دیگر برای شما ارسال شده میتوانید آن را مرجوع نمائید.

چه کالا هایی را نمی توان مرجوع کرد

کالا های مصرفی از قبیل محصولات آرایشی و بهداشتی ، محصولاتی از قبیل زیورآلات و بدلیجات ، خوراکی ها و همچنین کالاهای خارجی که از خارج از کشور ارسال می شوند قابل مرجوع نیستند.

جهت مرجوع کالا تمامی بند های زیر باید رعایت شود

  1. تگ محصول نباید جدا و یا دستکاری شده باشد
  2. محصول باید حالت اولیه ی خود را داشته باشد و نباید به جز تست استفاده گردد
  3. ایجاد هرگونه خرابی در محصول توسط خریدار قابل مرجوع نیست و یا درصورت مرجوع هزینه آن قابل بازگشت نیست.

 

تذکر : در صورتی که کالای مرجوع شده با هریک از موارد ذکر شده مقایرت داشته باشد ، هزینه آن قابل بازگشت نیست و تنها میتوانید همان محصول را با هزینه شخصی (هزینه حمل و نقل) دوباره دریافت نمائید.

توجه : کالاهای دانلودی، مجازی و خارجی (محصولاتی که از خارج از ایران ارسال میشوند) قابل مرجوع نیستند پس در انتخاب و خرید خود نهایت دقت را به کارگیرید.

 

قوانین حمل و نقل

در مجموعه Gold AND Luxe حمل نقل محصولات به دو صورت حمل و نقل محصولات خارجی و محصولات داخلی انجام میشود.

حمل و نقل داخلی

حمل و نقل داخلی به محصولاتی اطلاق میشود که تولید و یا ساخت آن در داخل کشور بوده و تنها در بر گیرنده هزینه های پستی (پست پیشتاز، تیباکس، پیک محلی) می شود.

حمل و نقل خارجی

حمل نقل خارجی به محصولاتی اطاق میشود که از دفتر ما در خارج از کشور (امارات، ترکیه و…) ارسال میشود.

حمل و نقل محصولات خارجی در مجموعه به دو صورت حمل و نقل زمینی (عادی) و حمل و نقل اکسپرس هوایی (سریع) صورت میپذیرد. که هزینه آن بر حسب وزن محاسبه میشود که به شرح زیر است:

ارسال زمینی (عادی): قیمت به اعضای هر کیلوگرم 290,000 IRT ارسال به صورت عادی 6 الی 9 هفته ی کاری بعد ثبت سفارشات شما در سایت زمان خواهد برد. این هزینه شامل کلیه‌ی هزینه های جاری از جمله حمل و باربری، بسته بندی، گمرک، بیمه و سایر هزینه های جانبی محصول مورد نظر شما می باشد.

ارسال اکسپرس هوایی: قیمت به اعضای هر کیلوگرم 380,000 IRT ارسال به صورت اکسپرس هوایی 26 الی 29 روز کاری بعد از ثبت سفارشات شما در فروشگاه زمان خواهد برد. این هزینه شامل کلیه‌ی هزینه های جاری از جمله حمل و باربری، بسته بندی، گمرک، بیمه و سایر هزینه های جانبی محصول مورد نظر شما می باشد.

تمامی محصولات خارجی دربرگیرنده هزینه های حمل و نقل اکسپرس هوایی با احتساب وزن تقریبی محصول می باشند.

*  شما میتوانید جهت کاهش هزینه ارسال و قیمت تمام شده محصول در هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال عادی و کاهش هزینه” را فعال نمایید. این عمر منجر به افزایش زمان در ارسال کالا یا کالاهای شما خواهد شد. کارشناسان پس برسی درخواست، هزینه نهایی را به شما اعلام خواهند نمود.

 

ارسال رایگان : کلیه سفارشاتی که مبلغ آن بالای 3,500,000 IRT باشد. به صورت رایگان تا درب منزل ارسال خواهند شد.